Medvídek se šálí která se třpytí a ostatní meďoši

28. července 2008 v 9:29 | Lucinka1199
Ahojky tady vám dám obrázek medvídka který má šálu a je moc krásný a roztomilí.Je jedno jak se jmenuje ale mě to nevadí.Kdyžtak mi ale pište na tento blog komentáře.
Tak tady je ten medvídek.Vidíte jak se mu leskne ta šála? Je to moc krásné.Nikdo nemá takovou šálu.A ani neexistuje protože se ani nevirábí.Takže jen tenzo medvídekjí má jinak už nikdo jí nemá.Jen medvídek a nikdo jiný.
Tak tady je medvídek ten samý ale tento medvídek má zase něco jiného je to drak a on si to vyrobil.Asi se mu to líbilo a taky se třpytí.Nikdo nemáte doma žádné třpytivé papíry ze kterých se dá udělat tento dráček.Je to moc krásné jenže je to jedno.Ale mě se ti to medvídci moc líbí a nevím co dneska budu dělat asi půjdu s mamkou do obchodu a koupím si tam nějaký časopis.
Tak tady je další a to je poslední medvídek které ho mám.Mám jich ještě moc ale nebudu tu dávat úplně všechny.Tady je medvídek se srdíčkem a je moc krásné.Ještě k tomu se nádherně třpytí a je celé červené.Asi se mu moc líbí tak si ho nael a nebo si ho udělal.Ještě se mu třpytí čumáček který je modrý a je nádherný a moc se mi líbí.Je to krásný medvídek který toho udělá moc.Taky má kamaráda jednoho a jsou si podobní oba dva....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama