Únor 2009

sorry :(

23. února 2009 v 14:28 | Lucinka&Koníci |  Moje omluvy!!! :)
ahoj,promiňte že jsem tu dlouho nebyla.já chodím i na jiné blogy a moc nestíhám..Jinak chodím na tento www.wildhorse11.blog.cz ale budu chodit někdy možná i semka.papa

Nový blog!

18. února 2009 v 17:08 | Lucinka&Koníci
Ahoj,líbí se vám moje nové záhlaví a můj new desing?Jestli ano napište zde do komentíků.díky


Rozhodla jsem se,že....

16. února 2009 v 17:49 | Lucinka&Koníci |  Můj Diář
Čau,rozhodla jsem se,že místo diplomků za bleskovky atd...vám budu diplomky kreslit!!!Prostě nakreslím koníčka a napíšu diplomek pro: _______ atd...A tady máte vzor: Diplomek pro: _Anitku_

Tohle je vzor diplomku.Ale kdyžtak udělám i jiná zvířátka!
něco...

16. února 2009 v 14:57 | Lucinka&Koníci

Svátek: Valentýn už se blíží!Už bude v sobotu 14.února!

12. února 2009 v 15:44 | Lucinka&Koníci
Kdo vlastně byl Svatý Valentýn, odkud se tato tradice bere ? Pro dnešní mladé bude odpověď patrně jasná, pro ty starší a pokročilé bude možná zajímavé dozvědět se něco o historii tohoto zamilovaného svátku, které velká část starších lidí vnímá jako uměle importovanou komerční novinku. Možná mají i tak trochu pravdu - ale není to vlastně jedno. Připomenutí , že máte někoho rádi, přeci může a musí být i vícekrát do roka, pouze tenhle svátek 14. února Vám připomíná, že jste to možná zapomněli říkat dost často , takže když už už nic, tak tohle pro jeho obhajobu určitě stačí.
Co by byl svátek bez dárků ? Nejde o nějaké obrovské věcné dary, jen o něco malého, vyjadřujícího náklonnost a lásku k tomu druhému. Možné , že naše tipy pro valentýnské dárky budou pro Vás inspirací, jaký z nich zvolit, nebo zda Vám bude stačit zamilovaná pusa pro toho druhé, co máte rádi
Přejeme všem krásného, veselého a zamilovaného Valentýna. A pokud není dnes 14. února, co brání si neudělat malou generálku na tenhle skvělý den ?

Svět zvířátek: Zlatý retrívr (pes)

11. února 2009 v 20:15 | Lucinka&Koníci |  Zvířátka

Zlatý retrívr je plemeno psů vyšlechtěné ve Velké Británii a řazené mezi retrívry. Zlatý retrívr je obecně klidný, přátelský a vyhledávající společnost lidí a jiných psů pro své rozpustilé hry, které ho baví v každém věku. Má dobré plavecké schopnosti a hustou nepromokavou srst, což je plně využito při lovu kachen či jiného vodního ptactva. Jedná se o psa, který se vyznačuje velkou ochotou pomáhat lidem, a proto se také využívá jako canisterapeutický a asistenční pes.
Něco z historie... Se šlechtěním tohoto plemene začal Lord Tweedmouth, který toužil po psovi loveckém s dobrými vlastnostmi a psovi vzhledově pěkném. K vyšlechtění použil žlutého retrívra, který se narodil ve vrhu černých retrívrů, a dnes již neexistujícího tweedského vodního španěla, později také irského setra a bladhaunda. Roku 1868 se narodili první štěňata, a tak začala jeho snaha za pomoci liniové plemenitby, kterou využil jako jeden z prvních šlechtitelů. V chovu a šlechtění Zlatých retrívrů také pokračovali vikomt Harcout, který byl prvním vystavovatelem tohoto plemene, a paní Charlesworthová.
Plemeno žlutých retrívrů bylo uznáno roku 1903 v Kennel klubu. Roku 1913 byl založen Klub zlatých nebo žlutých retrívrů. Jméno Zlatý retrívr bylo oficiálně přijato až roku 1920, předtím se mohl používat přívlastek žlutý nebo zlatý.
Pověsti... Jedna pověst tvrdí, že předky zlatého retrívra je pár žlutých psů působících v ruském cirkuse, které údajně Lord Tweedmouth koupil a zkřížil z bladhoundem, aby byli o trochu menší. Avšak existují záznamy, že Lord Tweedmouth koupil žlutého retrívra na tržišti v Brightonu.
Další pověst je spojena s ochotou zlatého retrívra pomáhat. Starší paní, která dříve vlastnila zlatého retrívra jménem Kelly, byla nepohyblivá a nevidomá, a tak žila v pečovatelském domě. Jednou v tomto pečovatelském domě vypukl požár. Dolní dvě patra celá vyhořela a horní patro, kde bydlela tato žena bylo odříznuto hustým kouřem. Když přijeli hasiči budova již byla zničená a nikdo nepřežil kromě této staré ženy, která seděla v kapradinách a tvrdila, že ji její pes Kelly probudil a odvedl do bezpečí.
Vzhled... Jedná se o středně velkého loveckého psa, jehož tělo je vyvážené a souměrné. Má dostatečně hluboký hrudník pro srdce a plíce, rovné přední končetiny, svalnaté zadní končetiny a silný ocas. Tlapky jsou okrouhlé "kočičí". Krok má volný a dlouhý, bez náznaku kolísání. Jeho dobrosrdečný výraz tvoří široká lebka a kulaté hnědé oči s né příliš dlouhým čenichem. Čenich je černý, ale ke stáří nebo při dlouhé zimě mění barvu na růžovou. Uši, kterými dokresluje výraz inteligentního a chápavého psa, má svěšené a posazené ve výšce očí. Srst je hladká nebo zvlněná s nepromokavou podsadou. Zbarvení srsti se pohybuje od krémové až po zlatavě rudou. Na evropských výstavách se upřednostňují světle zlatě a krémově zbarvení psi, nesmějí mít červené ani mahagonové zbarvení. V USA se upřednostňují syté a leskle zlaté až zlatě rudé zbarvení srsti.
Temperament... Nelze jednoznačně určit, jaké povahové vlastnosti bude mít váš pes. Tím, že je to zlatý retrívr, tak má jisté předpoklady, ale hodně záleží na tom, jak prožil socializační fázi jeho života, kterou částečně prožívá u chovatele a částečně u nového majitele, ale tímto se zabývá etologie psů.
Předpoklady u Zlatého retrívra jsou učenlivost, hravost, ochota pomáhat, přátelskost a laskavost.
Využití... Svou aktivitou jsou předurčeni pro spoustu činností. Stále jsou bráni na lov jako přinašeči, protože jsou ochotni najít mrtvou nebo raněnou zvěř a nesníst ji. Ale zároveň jsou vhodnými domácími mazlíčky. Mají vyrovnanou povahu, a tak se používají jako terapeutičtí či asistenční psi. Při těchto činností bývají nejšťastnější, protože jejich charakteristické vlastnosti jsou kladný vztah k lidem a ochota pomáhat jim. Zlatí retrívři se také používají jako hledači drog.
Účastní se různých soutěží jako agility, flyball, dog trekking, coursingu, výstav a dalších.
Výška: psi: 56-61 cm, feny: 51-56 cm
Váha: 25 - 45 kg
Klasifikace FCI
Skupina 8: Retrívři, slídiči a vodní psi
Sekce 1: Retrívři
Zdroj: WIKIPEDIE

Moje kresby: fríský kůň a smutný pejsek

11. února 2009 v 20:09 | Lucinka&Koníci |  Moje kresby
Tak,to jsou moje další kresby.První kresba je Fríský kůň (Lucie Medňanská) takže moje kresba a druhá kresba je Smutný pejsek (Lucie Medňanská) takže moje další kresba.Na svůj blog si to nedávejte,protože jsem to nakreslila já.Aby jste věděli když se vám to nelíbí tak se na to nedívejte a nechoďte na můj blog.A pokud se vám líbí,tak sem chodit můžete a můžete psát krásné komentíky atd..Ale nechci hnusné,jinak je smažu!!

Moje kresba andulky 1.

10. února 2009 v 17:40 | Lucinka&Koníci |  Moje kresby


Tak to je moje kresba andulky...


Je to moje kresba..Nekopírovat na váš blog!!! jenom když do dovolím..!!!!Takže asi ne.Protože je to moje kresba..

Moje kresba koníka 1.

10. února 2009 v 15:19 | Lucinka&Koníci |  Moje kresby


Ahoj,tohle je moje kresba koníka.Určitě se vám moc líbí.Taky jsem se tam i podepsala,aby jste si všimli že to kreslím já.

Protože mi do komentářů píšete,že neumím kreslit koně ale aby jste věděli tak je pravda,že je kreslit umím.A ještě to nekopírujte!Protože je to moje kresba ale ne vaše!!Jenom pokud to dovolím tak ano.Ale zatím nikdo ne!!

6.února 2009 Promiňte,píšu pozdě

8. února 2009 v 18:00 | Lucinka&Koníci |  Jaký byl každý den pro mě??€€
Ahoj,promiňte že to píšu tak pozdě.Stejně jde vidět že vás to už nezajímá...Je jasné,že už sem takovéto články psát nebudu...

Obrázky z clubu: ToonTown

8. února 2009 v 8:52 | Lucinka&Koníci

ToonTown je takový dětský online club.Muíte si ho stáhnout aby jste ho mohli hrát.Taky se na této stránce https://account.toontown.com/webCreateAccount.php musíte zaregistrovat.
Potom si tam najděte stránku kde bude DOWLAND a stáhněte si to.Až si to stáhnete,budete zaregistrovaní tak se tam přihlášte.Bude se vám to dlouho načítat.Někdo to bude mít rychle a někdo pomalu.A pak si zase na to na ploše kliknete a můžete hrát! Budete tam bojovat s roboty,můžete u mickey mouse chytat ryby (9 obrázek),hrát hry (6 obrázek)! POZOR!JE TAM MEMBER SHIP!! TAKŽE NEMŮŽETE CHODIT DO MÍSTNOSTI KDE JE NAPSANO : MEMBERS ONLINE.MUSÍTE CHODIT JENOM DO 2 MÍSTNOSTI....NO BOJUJETE S ROBOTY A PAK HRAJETE HRY.TŘEBA ZÁVODÍTE S AUTAMI .....(4 obrázek)

smazání komentářů

7. února 2009 v 10:40 | Lucinka&Koníci
Ahoj,všimla jsem si,že u některých článků jsou škaredé a sprosté komentáře.A tak jsem je musela smazat.

Nové záhlaví a pozadí

7. února 2009 v 9:34 | Lucinka&Koníci |  Můj Diář
Ahoj,změnila jsem si záhlaví a pozadí.Určitě se vám bude líbiit.Když se vám nelíbili ti falešní soby,tak jsem to udělala tak,aby záhlaví bylo s koníkami a pozadí s rybkami.Ještě dám takové i pozadí stránky.Ale zase v jiné barvě.Jinak pište i do mé návštěvní knihy.


Rys obecný

5. února 2009 v 20:03 | Lucinka&Koníci |  Zvířátka
http://www.priroda.cz/clanky/foto/fejklova-rys.jpg
http://mab.kav.cas.cz/img/big/rys_b.jpghttp://www.e-planeta.cz/images/30.jpgmládě
http://www.karpacki.eu/gifs/rys.gifhttp://www.kosice.sk/zoo/img/rys_ostrovid.jpg


Rys je zvíře.Je zaázáno ho chytat nebo dráždit.Toto zvíře je chráněné.O rysovi jsme se učili.Rys má rád hlavně všelijaké druhy hlodavců a hlavně má rád srny a srnce.Kdyby jste toto zvíře uviděli tak udělejte tohle:

1.Zachovejte klid a nehýbejte se
2.Nekřičte
3.Rys sám odejde

Hasky

5. února 2009 v 19:58 | Lucinka&Koníci |  Zvířátka
http://mujpes.cz/img/pohlednice/sibirsky_hasky02.jpg

http://www.cz-pes.cz/inzerce/t27711196333709.jpg

Hasky je skoro podobný jako vlk.Ale jeho barva je o dost jiná.Hasky je tlustý a vlk je zase chudý.Hasky totiž má rád zimu a sníh.Eskymáci mají pořád u sebe mnoho hasků.